przydomowa elektrownia wiatrowa

Tellos

Domy szkieletowe Dubicze Cerkiewne

Tellos logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Podlaskie
17-204 Dubicze Cerkiewne
Modrzewiowa 12
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 85 655 05 24
Telefon komórkowy: 880 254 366
Strona www: http://tellos....
Tagi


Ocena: 0
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z doświadczoną kadrą. Budujemy najcieplejsze domy na terenie całej Polski. Naszą specjalnością jest budowa domów jednorodzinnych z drewna. Oferujemy szeroki wachlarz usług z którymi zachęcamy do zapoznania się w dziale Oferta.

Dlaczego warto budować z nami?

Wysoka jakość usług

Do budowy naszych domów używamy materiałów wysokiej jakości, a wszystkie prowadzone prace prowadzone są zgodnie ze sztuką budowlaną i należytą starannością gwarantującą wysoki standard wykonanych usług. Wybudowane przez naszą firmę domy są dobrze ocieplone, ciepłe zimą, chłodne latem.

Budowa domów \"pod klucz\"Nam możesz powierzyć wszystko, od wykonania fundamentów po prace wykończeniowe.Krótki czas budowy

Potrafimy wybudować dom nawet w 8 tygodni.* (stan deweloperski)Szeroki zakres proponowanych usług

Potrafimy wykonać niemalże wszystkie prace budowlane, nawet te bardzo nietypowe.Gwarancja wykonanych usług

Gwarancja na konstrukcje - 40 lat. Gwarancja eksploatacyjna - 5 lat. Dotrzymywanie terminów

Zawsze realizujemy usługi zgodnie z ustalonym terminem.Gwarancja satysfakcji. Staramy się wykonywać prace by zapewnić 100% zadowolenia z wykonanych usług. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta.
Komentarze