przydomowa elektrownia wiatrowa

Ekodom

Domy szkieletowe Supraśl

Ekodom logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Podlaskie
16-030 Supraśl
Cegielniana 43
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 664 788 222
Tagi


Ocena: 0
Nasza Firma prowadzi działalność w branży budowlanej.

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się Firmą oferującą usługi budowlane i instalacyjne. W naszej ofercie znajduje się budowa domów jednorodzinnych w różnych technologiach konstrukcyjnych. Realizujemy domy zarówno w technologii tradycyjnej murowanej jak i drewnianej szkieletowej. Pracujemy w oparciu o wiedzę techniczną z akcentem na najnowsze innowacje technologiczne, a także doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej praktyki budowlanej.

Dużą uwagę poświęcamy w doskonalenie naszej kadry stale inwestując w szkolenia praktyczne i teoretyczne, które podnoszą kwalifikacje naszych Pracowników. Inwestycja w wiedzę, a także w specjalistyczny i zaawansowany technologicznie sprzęt budowlany pozwala nam na szybką i solidną realizację zleceń. Usługi realizujemy zgodnie z wymogami technicznymi i zasadami sztuki budowlanej. Starannie i indywidualnie przygotowujemy się do każdej Inwestycji, zarówno pod względem technologicznym, jak i logistycznym. Pracując i realizując zlecenia na terenie całej Polski nauczyliśmy się pracować dynamicznie i z pełnym zaangażowaniem. Przekształca się to w późniejsze zadowolenie naszych Klientów podczas zleconych nam prac – a jest to i pozostanie naszym priorytetem.
Komentarze