KIPR Domy szkieletowe

Domy szkieletowe Koluszki

KIPR Domy szkieletowe logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Łódzkie
95-040 Koluszki
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 796733365
Strona www: kipr.pl
Tagi


Ocena: 6

W naszej firmie, budując domy szkieletowe, przyświeca nam bardzo ważny cel – jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby domy, których budowę realizujemy, spełniały wszelkie oczekiwania inwestorów. Wiemy, jak ważnym dla każdego jest ich wymarzony dom, własne cztery kąty, marzenie, dla którego realizacji inwestorzy często biorą kredyt na kilkadziesiąt lat.
Dlatego skupiamy się na każdym detalu, aby dom był długowieczny i cieszył inwestorów przez kilka pokoleń, bez martwienia się o jakość wykonania i odkładania pieniędzy na kosztowne naprawy i modernizacje. W każdym realizowanym przez nas projekcie wykonujemy test szczelności, dzięki czemu mamy 100% pewność, że wykonana przez nas izolacja budynku jest zrobiona poprawnie oraz, że budynek jest szczelny.

Budowane przez naszą firmę domy szkieletowe są otwarte dyfuzyjnie. Dzięki temu para wodna, która dostanie się do wnętrza przegrody, szybko się z niej wydostanie, co zapobiega pojawieniu się pleśni i grzybów.

Domy budowane naszą technologią są energooszczędne, z zapotrzebowaniem energetycznym rzędu 20-30 kWh/m2 rok.

W naszym standardzie deweloperskim zawarte są wszelkie roboty ziemne, płyta fundamentowa, konstrukcja domu, elewacja drewniana lub tynk, dach z pełnym deskowaniem pokryty wybranym przez inwestora rodzajem poszycia, schody budowlane w przypadku domów piętrowych lub z poddaszem, instalacje wodne i elektryczne bez białego montażu, ściany i sufity wykończone w gładzi, przygotowane do malowania, rekuperacja oraz pełny system ogrzewania, wybrany przez inwestora.

Komentarze