Polska Drewniana

Domy z bali Pisz

Polska Drewniana logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Warmińsko-mazurskie
12-200 Pisz
Św. Wojciecha 10
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 609 032 440
Strona www: polskadrewnian...
Profil FB: https://www.facebook.com/Pol...
Tagi


Ocena: 0
Polska Drewniana Spółka z o.o. powstała z fascynacji najlepszą na świecie sztuką ciesielską, jaką jest ciesiołka polska, oraz z zamiłowania do najlepszego z budulców jakim jest drewno. Stworzyli ją ludzie najlepsi w swoich dziedzinach: architekt, cieśla i menadżer. Dzięki temu w jednym miejscu spotkały się wiedza, umiejętność i organizacja. Naszym wspólnym celem jest przygotowanie projektu domu, który będzie piękny, trwały i praktyczny. Domu, który sprawi radość nie tylko inwestorowi, ale wszystkim tym, którzy go zobaczą zarówno z bliska jak i z daleka. Domu, który ozdobi nasz Kraj.
Jesteśmy projektantami domów drewnianych, którzy współpracują z inwestorem na wszystkich etapach inwestycji. Tworzymy projekty domów z bali i towarzyszymy przy pracach budowlanych. Dzięki współpracy Pracowni Architektonicznej z Naszymi Partnerami, projektanci mogą tworzyć bardzo różnorodne koncepcje, które zawsze są wykonywane rzetelnie i z najwyższą jakością.
Komentarze