Domy BALIK

Domy z bali Łochów

Domy BALIK logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Mazowieckie
07-130 Łochów
Górki 5
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 506745298
Strona www: http://www.dom...
Profil FB: https://www.facebook.com/Dom...
Tagi


Ocena: 0
"Balik" jest małą firmą, zajmującą się budową domów drewnianych metodą tradycyjną. Metoda tradycyjna polega na wiązaniu elementów drewnianych na kołki drewniane, tzw. teble oraz listwy, tzw. obce pióro metodą bez gwoździ, natomiast naroża obiektu wiązane są na jaskółczy ogon na tzw. węgły. Elementy ścian łączone są pionowymi słupami tzw. łątkami, co zapobiega krzywieniu się i wypaczaniu ścian. Domy tworzone są z bali o przekroju 100 mm*220 mm, przekrój ten jest przekrojem standardowym. Technologia, którą stosuje firma zapewnia bardzo solidną konstrukcję.

Domy te zapewniają ciepło oraz komfort użytkowania.,,Balik” ceni sobie przede wszystkim solidność oraz profesjonalne wykonanie każdego projektu. Każdy klient ma zapewnione indywidualne podejście oraz wykonanie projektu według swoich potrzeb.W ramach świadczonej przez nas usługi zapewniamy Państwu stały kontakt telefoniczny i e-mail, gwarantujemy szybką odpowiedź na korespondencję, fachowe rady i wskazówki, jak również rzetelność przekazywanych informacji.

Oferujemy Państwu produkt bezpieczny, wykonany z dobrych materiałów, dobrze zabezpieczony, a co za tym idzie mocny i trwały, służący przez wiele lat. W ciągu roku ilość stawianych obiektów nie jest imponująco duża. Firma ,,Balik” realizuje około pięciu projektów rocznie, co świadczy o tym, że firma bardzo starannie przykłada się do budowy każdego obiektu. Wyrabianie elementów drewnianych odbywa się w zakładzie stolarskim.
Komentarze