Log house Domy z Bali

Domy z bali Skomielna Czarna

Log house Domy z Bali logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Małopolskie
32-437 Skomielna Czarna
Skomielna Czarna 254
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12-37-32-231
Strona www: https://www.lo...
Profil FB: https://www.facebook.com/log...
Tagi


Ocena: 0
Już od wielu lat zajmujemy się budową drewnianych domów z wyjątkowo starannie wybranych materiałów. Wykonujemy domy z bali pochodzących z naszych pięknych polskich lasów. Drewno ciosamy ręcznie, wykorzystując sprawdzone sposoby znane najstarszym pokoleniom. Każdy budynek powstaje na podstawie gotowego bądź też starannie przygotowanego według indywidualnych wskazówek projektu. Współpracujemy z cenionymi specjalistami w zakresie budownictwa i projektowania. Dzięki temu nasze konstrukcje są nie tylko piękne, ale i bezpieczne.

DOMY Z BALI DREWNIANYCHNaturalne piękno, wyjątkowy urok, zdrowe wnętrza – to główne wyróżniki budowanych przez nas domów z bali drewnianych. Misją naszego przedsiębiorstwa jest stworzenie całorocznych, trwałych i niepowtarzalnych budynków mieszkalnych, w których życie będzie pełne spokoju i radości. Działamy kompleksowo, poczynając od stworzenia oryginalnych projektów, aż po profesjonalne wykończenie wnętrz (w przypadku obiektów pod klucz). Wykorzystując naturalne i najlepsze drewno, inwestujemy w najwyższą jakość realizowanych zleceń, a co za tym idzie – pełne zadowolenie naszych Klientów. Proponowane przez nas domy z bali drewnianych są odpowiedzią na oczekiwania nawet najbardziej wymagających Zleceniodawców. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do bliższego zapoznania się z ofertą, przygotowaną przez naszych specjalistów z branży budowlanej.
Komentarze