Damir Domy Kontenerowe

Domy z kontenerów Ząbki

Damir Domy Kontenerowe logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Mazowieckie
05-091 Ząbki
Łodygowa 63
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 503 647 565
Strona www: https://modulo...
Profil FB: https://www.facebook.com/mod...
Tagi


Ocena: 5
Producent kontenerów mieszkalnych

Określenie kontener niezmiennie kojarzy się nam z blaszanym pudełkiem o niskim standardzie użytkowym. Ale czasy kontenerów z blachy falistej odeszły w zapomnienie. Współczesne kontenery mieszkalne to nowoczesne konstrukcje powstające na bazie drewna oraz innych wysokogatunkowych materiałów, które zapewniają nie tylko estetyczny wygląd kontenera, ale przede wszystkim komfort jego użytkowania.

Producent kontenerów mieszkalnych dysponuje praktycznie nieograniczonymi możliwościami w zakresie dopasowywania konstrukcji do indywidualnych potrzeb i oczekiwań potencjalnych użytkowników. To sprawia, że kontenery mieszkalne mogą być użytkowane jako domy letniskowe, a także domy całoroczne, których relatywnie niewielkie wnętrza kryją w sobie znacznie więcej niż niezbędne do życia minimum. Ich główną zaletą jest możliwość rozbudowy przestrzeni o kolejne moduły. To bardzo ważne, gdyż standardowo producent kontenerów mieszkalnych z pewnością zaproponuje nam metraż niewymagający zezwolenia na budowę.

Metraż ten możemy w każdej chwili powiększyć – w przypadku domu letniskowego tarasem, w przypadku domu całorocznego dodatkowym modułem.

Jeśli posiadamy zezwolenie na budowę producent kontenerów mieszkalnych może zaprojektować i wykonać dla nas moduł o dowolnej wielkości. Bardzo często będzie to przestrzeń stworzona na bazie bryły kilku kontenerów, dzięki czemu dom modułowy może zyskać niebagatelny metraż. A wszystko to w ramach lekkiej i stabilnej konstrukcji, którą – w razie potrzeby – będziemy mogli rozebrać i przetransportować na inną działkę.
Komentarze