przydomowa elektrownia wiatrowa

Archido.pl

Gotowe projekty domów Łódź

Archido.pl logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Łódzkie
90-138 Łódź
Narutowicza 77, biuro 302
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 517 970 199
Strona www: https://archid...
Tagi


Ocena: 0
Najszybsza droga do własnych 4 kątów

Nie ma obecnie szybszego sposobu budowania, niż technologia szkieletowa. Dom z gotowych elementów może powstać nawet w 5 tygodni, co będzie szczególnym udogodnieniem w momencie, gdy bardzo zależy nam na szybkim wprowadzeniu się do nowego miejsca. Maksymalny czas od początku inwestycji do stanu deweloperskiego, to 3 miesiące, dlatego projekty domów szkieletowych cieszą się tak dużą przychylnością ze strony inwestorów budujących swoje domy.

Dla kogo najlepszym wyborem będzie gotowy projekt domu szkieletowego? Tzw. „kanadyjczyki” swoją nazwę zawdzięczają miejscu z którego się wywodzą, czyli Kanadzie. Właśnie tam nadal jest to jedna z popularniejszych technologii budowania. Ale nie tylko Amerykanie doceniają tę formę.

Lekkie konstrukcje przypadły do gustu także Skandynawom oraz wszystkim, którzy często zmieniają miejsce zamieszkania i nie przywiązują się do jednego miejsca. Ten trend robi się coraz popularniejszy również w Polsce.

Na zakup gotowego projektu domu szkieletowego decydują się także inwestorzy, którzy mają ograniczony budżet, ale zależy im na większej powierzchni użytkowej domu. Koszty postawienia „kanadyjczyka” wahają się średnio od 2000 do 2600 zł. za metr kwadratowy.
Komentarze