przydomowa elektrownia wiatrowa

PPHU Talbud

Domy szkieletowe Pietrzykowice

PPHU Talbud logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Śląskie
34-326 Pietrzykowice
Wesoła 201
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: (33) 863 17...
Telefon komórkowy: 602 244 400
Strona www: https://www.ta...
Profil FB: https://www.facebook.com/tal...
Tagi


Ocena: 0
P.P.H.U. "TALBUD" jest długoletnią rodzinną firmą polską produkującą domy energooszczędne typu szkieletowego. Nasze domy odznaczają się bardzo wysoką jakością i przystępną ceną.

Każdy z nas marzy o własnym domku. Jeżeli pragniesz spełnić to marzenie i chcesz być właścicielem pięknego, energooszczędnego domu o drewnianej konstrukcji, to jesteśmy właściwym partnerem do jego wykonania. W każdym przypadku taka budowa jest świetną inwestycją w Twoją przyszłość i w przyszłość Twojej rodziny.

Nasze domy produkujemy z wysokiej jakości drewna pochodzącego z wolno rosnących lasów górskich i północnych terenów Polski. Wyjątkowa konstrukcja ścian zewnętrznych naszych domów zapewnia wielką oszczędność energii zużytej na ogrzewanie i nie pozwala na straty ciepła.

Jeżeli zdołaliśmy wzbudzić Twoje zainteresowanie, zapraszamy na nasze strony oraz ekspozycję domków, która mieści się w Pietrzykowicach na przeciwko dworca PKP koło Żywca – Beskid Żywiecki. Oglądnięcie domków na ekspozycji pozwoli Państwu odczuć komfort i rzeczywiste wymiary oraz różne konstrukcję domków – przy projektowaniu uwzględnialiśmy, wygodę, możliwość wypoczynku przez cały rok i niespotykany wygląd zewnętrzny domków. 

Profesjonalizm w zarządzaniu to nasza metoda działania
W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania biznesowe z zakresu organizacji i zarządzania. Robimy to po to, aby zapewnić sprawną i efektywną pracę całego zespołu, sprostać krótkim terminom realizacji oraz sprawić aby wszystkie potrzeby i wymagania Klienta były zaspokojone.

Zapraszamy do współpracy!
Komentarze