przydomowa elektrownia wiatrowa

MD Galand

Domy szkieletowe Wola Krzysztoporska

MD Galand logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Łódzkie
97-371 Wola Krzysztoporska
Mzurki 29B
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 511 215 215
Strona www: https://www.ga...
Tagi


Ocena: 0
Domy w systemie kanadyjskim to przede wszystkim domy energooszczędne.

Są to domy wykonane w systemie szkieletowym z drewna. W budowaniu tego typu domów mamy ponad 15 letnią praktykę. Budujemy domy według indywidualnych projektów i inspiracji klienta.

Domy wykonane w systemie kanadyjskim - szkieletowym drewnianym - w porównaniu z innymi systemami budowlanymi charakteryzują się dużo lepszą ochrona cieplną a dzięki zastosowanym w tym systemie materiałom dom jest zdrowy, ekologiczny i trwały.

Nasza firma gwarantuje Państwu najwyższą jakość usług. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stałej ekipie fachowców oraz odpowiednim uprawnieniom i certyfikatom zdobytym przez naszą firmę.
Zapotrzebowanie na ciepło do ogrzewania budynku wykonanego w naszej technologii w zależności od grubości wybranej izolacji wynosi ok 40kWh/m2/rok. Natomiast współczynnik przenikania ciepła wynosi U=0,1 [W/m2K] (Dla porównania parametry dla domu budowanego metodą tradycyjną to ok 120kWh/m2/rok oraz U=0,3 [W/m2K]).

Na domy wykonane przez naszą firmę dajemy Państwu 50 lat gwarancji.

Realizujemy inwestycje budowlane w województwie łódzkim między innymi: Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Łódź, Pabianice.
Najlepszą reklamą naszej firmy jest zadowolenie wszystkich naszych klientów.
Komentarze