przydomowa elektrownia wiatrowa

DOMY.GD

Domy szkieletowe Borkowo

DOMY.GD logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Mazowieckie
83-330 Borkowo
Platynowa 8
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 518 900 901
Strona www: http://domy.gd...
Tagi


Ocena: 0
Dlaczego My?

Przez lata członkowie naszej rodziny budowali domy oraz inne obiekty takie jak w danym okresie były najbardziej praktyczne i funkcjonalne.

Dziadek budował domy oraz inne obiekty drewniane. Ojciec nabył umiejętności ciesielskie od dziadka ale wykonywał w większości domy murowane, natomiast wiedzę Ciesielską wykorzystywał do konstrukcji dachów na budynkach, stajniach i innych obiektach.
W Polsce od kilku lat zaczęto wracać do domów drewnianych ale nie wykonywanych jak przedtem z bali i wypełnianych gliną lecz w konstrukcjach szkieletowych wypełnianych wełną mineralną z elewacjami drewnianymi lub styropianowych z tynkami cienkowarstwowymi.

Najmłodszy z rodu którego dziadek z ojcem uczyli ciesielstwa i budowy domów murowanych od kilku lat zarządza własną firmą K.B. Deltax. Najpierw wykonywał wyłącznie domy murowane a od ostatnich ośmiu lat wykonuje również domy szkieletowe/ drewniane starając się jak najbardziej udoskonalać tą technikę.

Nasza Firma chcąc sprostać oczekiwaniom klientów poprzez nabyte wcześniej doświadczenie w budowie różnych domów w różnych technologiach postanowiła wprowadzić do wachlarza swoich usług budowę domów pasywnych.
Komentarze