przydomowa elektrownia wiatrowa

Concept Eiendom

Domy szkieletowe Tenczynek

Concept Eiendom logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Małopolskie
32-067 Tenczynek
Rudno 178
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 601 598 462
Strona www: concepteiendom...
Tagi


Ocena: 0
Firma Concept Eiendom dzięki swojemu doświadczeniu oraz kadrze profesjonalnych pracowników jest w stanie zagwarantować różnego rodzaju usługi związane z budową domów, garaży, obiektów małej architektury, czy dachów. Wszelkie znajdujące się w naszej ofercie zadania przeprowadzane są w sposób bardzo dobrze zaplanowany oraz staranny. Swoją pracą sprostaliśmy do tej pory wymaganiom wielu klientów.

Budowa domów w technologii szkieletowej

Najnowsza technologia szkieletowa zyskuje coraz większą popularność i jest ciekawą alternatywą wobec tradycyjnych rozwiązań w zakresie budowy domów. Do lamusa można odłożyć mit, że domy tego typu są prowizoryczne i generują utraty ciepła. Zanim zdecydujemy się na wybór domu o konstrukcji szkieletowej, warto wiedzieć, czym on w istocie jest i skąd wynika popularność tej technologii.

Szkieletowy, czyli jaki?

Klasyczne domy szkieletowe kojarzą się z drewniakami, czyli budynkami z drewna, zabudowanymi płytą lub oblicówką. Ich konstrukcja opiera się najczęściej o system słupów wewnętrznych, czyli drewniane, masywne belki o przekroju kwadratu. Na belkach osadzony jest strop i ściany działowe z karton gipsu lub różnego rodzaju płyt, a między nimi warstwy izolacyjne, takie jak na przykład wełna mineralna lub pianka z poliuretanu.Dom budowany w technologii szkieletowej powinien być odpowiednio zabezpieczony od wilgoci, pożaru i wahań temperatury na zewnątrz, dlatego też jednym z najważniejszych etapów budowy jest izolacja – najczęściej za pomocą różnego typu folii i membran. Szczególnie istotna jest tu izolacja instalacji elektrycznych, narażonych na wilgoć i uszkodzenia.


Technologia domów drewnianych Concept Eiendom

Firma Concept Eiendom, bazując na wieloletnim doświadczeniu w Skandynawii w zakresie projektowania i wykonania domów drewnianych proponuje szeroki wachlarz rozwiązań dla klientów indywidualnych i inwestorów. Nasze domy charakteryzują się wytrzymałością i estetyką, bazujemy na sprawdzonym budulcu, jakim jest skandynawskie drewno, odporne na czynniki zewnętrzne, wysokie i niskie temperatury i wahania wilgotności. Główne elementy konstrukcyjne naszych domów szkieletowych przygotowywane są pod czujnym okiem ekspertów, którzy sprawdzają jakość materiału na każdym etapie produkcji.Warto pamiętać o tym, że dom szkieletowy wcale nie musi być typowym drewniakiem.

 Oferujemy szeroki wybór projektów, wśród których możesz wybrać opcję z elewacją klinkierową, tynkiem, bloczkami betonowymi oraz wiele innych.Szczególnie ważna jest dla nas jakość elementów drewnianych – a jej sekret tkwi w procesie suszenia.

Dbamy o to, by nasze drewno spełniało międzynarodowe normy, dlatego też gotowe ściany szkieletowe wykonujemy z Szwedzkiego drewna konstrukcyjnego świerkowego klasy C24
Komentarze