przydomowa elektrownia wiatrowa

PROEKOART

Domy szkieletowe Wrocław

PROEKOART logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Dolnośląskie
50-123 Wrocław
Oławska 27-29
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 601 266 329
Strona www: https://proeko...
Tagi


Ocena: 0
Specjalnością naszej firmy są energooszczędne, całoroczne domy szkieletowe, słupowo-ryglowe oraz tradycyjne. Oferujemy Państwu zarówno projekty, jak również tanie, ekologiczne, gotowe domy drewniane całoroczne „pod klucz”. Nasza wiedza i doświadczenie sprawdzonego producenta pozwalają nam zaoferować domy wyróżniające się najwyższym standardem użytkowania i bezpieczeństwa.

PRODUCENT DOMÓW SZKIELETOWYCH - SPRAWDZONA PROJEKTY I METODY BUDOWNICTWA
MIESZKANIOWEGO

Technologia budowania drewnianych całorocznych domów szkieletowych jest powszechnie znana i w Europie, i w krajach Ameryki Północnej. Polska jest krajem o warunkach klimatycznych, w których budownictwo drewniane, a dokładniej ujmując - całoroczne domy szkieletowe sprawdza się pod wieloma względami. Jako wykonawca projektów oraz producent drewnianych domów pod klucz posiadamy szeroką wiedzę, wynikającą z licznych realizacji. Domy całoroczne wykonane z drewna zapewniają wysoki komfort mieszkania i użytkowania, a ponadto stanowią rozwiązanie o dużych korzyściach pod względem oszczędności energii. Są to też obiekty budowane niskim kosztem. Mieszkalne budynki drewniane pod klucz wznosi się szybko, a konstrukcje szkieletowe są lekkie, co sprawia, że wymagania dotyczące przygotowania podłoża są mniejsze, czyli tańsze niż w przypadku tradycyjnych obiektów murowanych.

PROJEKTANT, PRODUCENT I KOMPLEKSOWY WYKONAWCA

Naszym klientom oferujemy gotowe projekty budynków mieszkalnych. Opracowujemy także indywidualne projekty, uwzględniające określone wymagania klienta. Jako doświadczony producent, swoim Klientom oferujemy także wykończenie budynków pod klucz. Przygotowując projekt, służymy radą oraz na bieżąco kontaktujemy się z Klientem, tak by zamawiający mógł zamieszkać w domu, spełniającym wszelkie jego oczekiwania.
Gwarantujemy kompleksowe usługi, które nie kończą się na wykonaniu projektu, ale zapewniają wykonawstwo, a także zastępstwo inwestorskie.
Komentarze