ROMAR

Domy prefabrykowane Człopa

ROMAR logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Zachodniopomorskie
78-630 Człopa
Kolejowa 25A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 67 259 18 22
Strona www: https://www.pp...
Profil FB: https://www.facebook.com/dom...
Tagi


Ocena: 0
Założycielem przedsiębiorstwa jest Roman Krzyżanowski. Jako właściciel firmy zwraca uwagę nie tylko na pracę całego swojego zespołu, ale przede wszystkim wiele wymaga od samego siebie. Takie podejście do pracy pozwala na zagwarantowanie Klientom zawsze doskonałej obsługi i wyrobów najwyższej klasy.

Działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku. Początkowo zajmowaliśmy się obrotem tarcicą, by z czasem rozwinąć ofertę i zostać autoryzowanym producentem konstrukcji z drewna, w tym dachów, stropów czy domów szkieletowych. Jako jedna z pierwszych firm w kraju wprowadziliśmy zachodnią technologię łączenia drewnianych elementów za pomocą wprasowanych płytek kolczastych. To działanie pozwoliło na jeszcze szybszy rozwój zarówno naszej marki, jak i procesów budowlanych. Obecnie już co drugi dach stawiany jest właśnie tą metodą.

Zdobyte przez wiele lat doświadczenie w branży budowlanej sprawia, że doskonale orientujemy się w zmieniających się trendach rynkowych i potrzebach Klientów. Dostrzegamy tendencję do zwracania się ku rozwiązaniom ekologicznym i energooszczędnym. Nasze propozycje produktowe i usługowe doskonale wpasowują się w taki styl i odpowiadają oczekiwaniom związanym z potrzebą budowania domów zdrowych, tanich w produkcji i eksploatacji. Dbamy także o pozyskiwanie surowca dobrego jakościowo, sprowadzanego przede wszystkim ze Szwecji.
Drewno pozyskujemy z tartaków szczycących się certyfikatami PEFC czy FSC. Już sam proces jego produkcji, oparty na suszeniu komorowym oraz struganiu sprawia, że prezentuje się wyjątkowo estetycznie. Jakość naszych wyrobów potwierdza natomiast znak bezpieczeństwa CE
Komentarze