przydomowa elektrownia wiatrowa

Hygge Hus

Domy szkieletowe Białystok

Hygge Hus logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Podlaskie
15-572 Białystok
Al. Józefa Piłsudskiego 20 lok. 19
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 785 657 775
Strona www: https://hyggeh...
Profil FB: https://www.facebook.com/Hyg...
Tagi


Ocena: 0
CZYM JEST HYGGE?
Zamieszkaj w domu, który jest HYGGE. Niech Twój dom nie będzie tylko sypialnią a miejscem, do którego chcesz wracać by się zrelaksować. Skandynawska filozofia szczęścia, opisująca radość z życia, celebrowanie przyjemnych chwil spędzonych z rodziną i bliskimi osobami. Czerpanie radości z codziennych rytuałów, wspólnych spacerów i posiłków. Poczucie bezpieczeństwa, wewnętrznego ciepła i spokoju ducha. Hygge to nieprzetłumaczalne słowo, które może być tematem niejednej książki

TWÓJ DOM SKANDYNAWSKI
Zdrowy i bezpieczny dom jest kluczem do szczęścia. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie, które przywieźliśmy od naszych skandynawskich sąsiadów, pozwoli nam zrealizować Twoje marzenia o własnym domu. Zapoznaj się z naszą ofertą gotowych domów lub zleć nam budowę domu według własnego projektu.

domy skandynawskie POD KLUCZ
W swojej ofercie mamy opcje wykończenia domu pod klucz, to znaczy, że zajmujemy się budową Twojego domu od uzyskania pozwolenia na budowę do przekazania kluczy. Zdejmujemy z Ciebie ciężar koordynacji prac poszczególnych fachowców. Za wszystkie prace od fundamentów, przez pokrycie dachu aż do malowania ścian i montażu mebli odpowiada jedna firma. Ty natomiast wszystkie sprawy uzgadniasz z jedną osobą i masz pewność, że nie zaskoczą Cię nieprzewidziane koszty budowy.
Komentarze