przydomowa elektrownia wiatrowa

MUSTER domy szkieletowe

Domy szkieletowe Zduńska Wola

MUSTER domy szkieletowe logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Łódzkie
98-220 Zduńska Wola
Leśna 22
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 517 830 074
Strona www: http://www.dom...
Tagi


Ocena: 0
Muster domy dla całej rodziny !

Witamy Państwa serdecznie na stronie Firmy \"Muster”, która ma już wieloletnią tradycję rodzinną. Działalność rozpoczęliśmy 20 lat temu, kiedy to na rynku zaczęły pojawiać się materiały budowlane. Podjęliśmy decyzję, iż nasza firma zajmie się każdym klientem, który marzy o własnym domu. Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów, materiały na budowę własnego ‘’M’’ zaczęliśmy sprowadzać z najlepszych firm, które zajmują się ich produkcją.

Są to firmy znane na całym świecie z bardzo dobrej jakości - krajowe jak i zagraniczne. Nasza dewiza ‘’Bycia na Rynku’’ to ‘’Dobre trwa bardzo długo’’. Z biegiem lat nasza firma zaczęła poszerzać swoją działalność. Na potrzeby klientów Firma MUSTER otworzyła budowę domów szkieletowych, którą prowadzi już drugie pokolenie.

Jesteśmy pewni, że materiały które służą do budowy są: Trwałe, Najlepsze, Markowe. Nie jest sztuką sprzedać, sztuką jest stworzyć coś, co będzie służyło długi czas’’. Proponujemy przy tym najbardziej korzystne ceny - najlepsze na rynku. Myślimy, że tych kilka słów skłoni Państwa do odwiedzenia naszej firmy. Jesteśmy otwarci do rozmów, służymy fachową radą i miłą obsługą. Z nami mieszkasz bezpiecznie. Zapraszamy!
Komentarze