przydomowa elektrownia wiatrowa

Słoneczne Domy

Gotowe projekty domów Wrocław

Słoneczne Domy logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Dolnośląskie
54-027 Wrocław
Wielkopolska 35A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 71 740 50 10
Strona www: http://www.slo...
Profil FB: https://www.facebook.com/Slo...
Tagi


Ocena: 0
Jesteśmy rodzinną pracownią architektoniczną, dla której istotą działania jest zadowolenie i komfort naszych klientów. Od początku działalności zajmowaliśmy się aranżacją wnętrz, których byliśmy nie tylko projektantami, ale też wykonawcami. Wizja naszych domów kształtowała się niejako od wewnątrz, z pełną znajomością wymogów ich funkcjonalności i estetyki.

Nasze domy charakteryzują się prostą formą, komfortowym układem pomieszczeń oraz starannie dobranymi materiałami. Ciągle poszukujemy nowych inspiracji, przyciągają nas detale oraz nietypowe rozwiązania przestrzenne.

Projektujemy domy ekonomiczne, łatwe i tanie w budowie, staramy się jednak, aby każdy projekt z naszej kolekcji miał duszę i charakter. Osiągamy to dzięki zespołowi z wieloletnim doświadczeniem w realizacji różnorodnych projektów w Polsce i za granicą. Nasze projekty cieszą się uznaniem klientów z Chorwacji, Czech, Serbii i Macedonii. I to, co najważniejsze - zawsze słuchamy naszych klientów.Opowiedz nam o Twoim wymarzonym domu, a my zajmiemy się resztą.
Komentarze