przydomowa elektrownia wiatrowa

FORM-BUD

Domy szkieletowe Nowa Sól

FORM-BUD logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Lubuskie
67-100 Nowa Sól
Inżynierska 8
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 518 813 073
Strona www: http://form-bu...
Tagi


Ocena: 0
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Zajmujemy się kompleksowym budownictwem a naszą domeną są domy szkieletowe! Oferujemy również domy w technologii tradycyjnej oraz projektowanie i domy prefabrykowane.

Przez projekt do realizacji.W branży wykonawczej skupiamy się na budownictwie drewnianym. Naszą specjalnością są drewniane domy jednorodzinne oraz wielorodzinne, domy energooszczędne, wiaty garażowe, carporty, garaże drewniane oraz obiekty małej architektury. Domy drewniane, wiaty garażowe, garaże drewniane wykonywane są z wysokiej jakości drewna konstrukcyjnego, suchego, struganego, impregnowanego i malowanego na kolor wybrany przez inwestora. W naszej ofercie posiadamy również gotowe domy z bali pod klucz.

Nasze wieloletnie doświadczenie zdobywaliśmy w krajach skandynawskich, Stanach Zjednoczonych oraz Niemczech. W Polsce działamy od roku 2006, sukcesywnie poszerzając zakres świadczonych przez nas usług. Zajrzyj do oferty i przekonaj się sam!
Celem naszej działalności jest przelewanie wartości, które wyznajemy w pracę. Chcemy aby każdy nasz projekt był wizytówką FORM-BUD, a nasi klienci czuli się bezpiecznie oraz komfortowo w swoich wymarzonych, przyjaznych dla środowiska domach kanadyjskich. Cenimy sobie czynny udział klientów w fazie tworzenia ich miejsca do życia. Zależy nam aby każdy detal był dopracowany w najmniejszych szczegółach.
Komentarze