przydomowa elektrownia wiatrowa

PPH Limba

Domy szkieletowe Pęgów

PPH Limba logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Dolnośląskie
55-120 Pęgów
Kasztanowa 7
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 71 310 71 15
Telefon komórkowy: 604 088 839
Strona www: http://www.dom...
Tagi


Ocena: 0
W branży drzewnej funkcjonujemy z powodzeniem od ponad dwudziestu lat. Nasza firma powstała w 1985 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją drewnianej galanterii ogrodowej. Później był czas domków letniskowych, by ostatecznie w 1999 roku zbudować pierwszy drewniany dom całoroczny. Projekt okazał się wielkim sukcesem.

W ciągu ostatnich 10 lat postawiliśmy setki domów drewnianych w kraju i za granicą. Największe uznanie wypracowaliśmy na rynku hiszpańskim . Od 2000 roku zbudowaliśmy tam ponad 300 domów w technologii szkieletowej. Większość z nich można spotkać na przedmieściach Madrytu. Budujemy w tym kraju do dzisiaj.

Jakość
Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu budujemy domy szkieletowe najwyższej jakości. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, używamy najlepszych materiałów, drewno suszymy na terenie naszego zakładu i mamy dzięki temu pewność, że posiada ono optymalne parametry, by powstał z niego produkt najwyższej klasy.

Klienci
Wszystkie domy wykonujemy z wielką pasją i zaangażowaniem, a zadowolenie naszych klientów daje nam wielką satysfakcję. Nie ma przy tym większego znaczenia, czy budujemy według naszej propozycji, czy też projekt pochodzi od inwestora.
Komentarze