przydomowa elektrownia wiatrowa

Szwejko

Domy szkieletowe Orzysz

Szwejko logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Warmińsko-mazurskie
12-250 Orzysz
Szwejkówko 3/4
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 889 919 865
Strona www: https://szwejk...
Profil FB: https://www.facebook.com/Szw...
Tagi


Ocena: 0
Głównym przedmiotem działalności firmy Szwejko jest budowa domów szkieletowych.

Tego typu budowle wykonujemy z użyciem wysokiej jakości drewna. Są to ekologiczne domy, które charakteryzują się solidnością oraz bezpieczeństwem. Oferowane przez nas domy są tańsze niż tradycyjne, murowane domy. Ponadto szybko się je buduje. Dodatkowo mogą same na siebie zarabiać poprzez wytwarzaną energię. Realizując zlecenie na dom kanadyjski wykonujemy fundamenty tradycyjne bądź płytę fundamentową, w zależności od ukształtowania terenu. Sama konstrukcja obejmuje wykonanie ścian wewnętrznych i zewnętrznych, konstrukcji dachu oraz stropu.

Ponadto montujemy podłogę i poszycie zewnętrzne. Wykonujemy zarówno domy całoroczne, jak i letniskowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Zatrudniamy doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale znają się na wykonywanej pracy. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy rzetelność i terminowość. Zapraszamy do współpracy.
Komentarze