Wood-House

Domy szkieletowe Czaplinek

Wood-House logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Zachodniopomorskie
78-550 Czaplinek
Pławieńska 11C
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 502 165 998
Strona www: wood-house.net...
Tagi


Ocena: 0
OFERTA DOMÓW W STYLU KANADYJSKIM

Marzysz o nowym domu i szukasz nowoczesnego a jednocześnie ekonomicznego rozwiązania?

Przedstawiamy ofertę domów w stylu kanadyjskim, która spełni Twoje oczekiwania. Specjalizujemy się w budowie drewnianych domów szkieletowych. To całoroczne obiekty jednorodzinne, które cieszą się popularnością już nie tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Skandynawii czy Niemczech, ale także w Polsce. Nasze domy w stylu kanadyjskim z powodzeniem sprawdzają się w naszym klimacie.

Jaki jest dom w stylu kanadyjskim?Gwarantujemy, że dom w stylu kanadyjskim jest ekonomiczny. Oznacza to, że ponosisz mniejsze koszty związane z jego budową w porównaniu do domów murowanych. Dodatkowo obiekty w takiej technologii są tańsze w utrzymaniu, ponieważ wykorzystujemy energooszczędne materiały.
Domy w stylu kanadyjskim za sprawą szkieletowej konstrukcji są szybkie w budowie. Czas wykonania tego rodzaju nieruchomości wynosi ok. 2 miesiące.
Drewno jest budulcem ekologicznym. Korzystnie wpływa na samopoczucie użytkowników domu, ponieważ tworzy się w nim sprzyjający zdrowiu mikroklimat. Jako materiał naturalny posiada także wysokie walory estetyczne.

Domy szkieletowe — indywidualne projekty
Wykonujemy domy szkieletowe dopasowane do Twoich indywidualnych upodobań — dajemy Ci możliwość stworzenia budynku unikalnego. Na podstawie rozwiązań architektonicznych, wybranych spośród dostępnych projektów wykończymy Twój dom w niepowtarzalny sposób – dobierzesz kolory tynku, ścian czy dachu do własnego gustu. Podejmujemy się również budowy domów szkieletowych na podstawie projektów inwestorów z wykorzystaniem własnych materiałów.

Obecnie jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży budowlanej w regionie. Zasięgiem działania obejmujemy województwo Zachodniopomorskie. Działamy kompleksowo — oferujemy dodatkowo prace dekarskie oraz elewacyjne. Możemy oddać Ci dom szkieletowy w stanie surowym, wykonać wszelkie prace deweloperskie bądź zdać gotowy do zamieszkania dom pod klucz.
Komentarze