przydomowa elektrownia wiatrowa

AGBUD Domy z drewna

Domy szkieletowe Garwolin

AGBUD Domy z drewna logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Mazowieckie
08 – 400 Garwolin
Budzeń 6 b
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 531 538 007
Telefon komórkowy: 792 538 007
Strona www: http://www.agb...
Tagi


Ocena: 3
Firma AG-BUD posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu domów z drewna. Nasze realizacje charakteryzuje użycie najlepszych dostępnych na rynku materiałów konstrukcyjnych, izolacyjnych, a także wykończeniowych.Ponadto stawiane przez Nas domy szkieletowe odznaczają się świetnymi właściwościami cieplnymi. Jeśli ktokolwiek chciałby posiadać dom szkieletowy, to Nasza firma będzie najlepszym z możliwym wyborem do wykonania takiego zlecenia.

Profesjonalizm AGBUD-u potwierdza również fakt, iż jesteśmy w stanie wykonać każdy zlecony Nam projekt – nawet ten podyktowany indywidualnymi preferencjami klienta. Wszystko to, dzięki współpracy z profesjonalnymi firmami architektonicznymi, których pracownicy są najwyższej klasy fachowcami zdolnymi przenieść na papier i później zmaterializować dosłownie każdą architektoniczną fantazję klienta.
Komentarze
Dodał(a): Inwestor Dnia: 2021-04-16
Nie polecam, tragedia...

Dodał(a): Zygmunt W Dnia: 2021-03-24
Nie polecam budowy z firmą AG-BUD. Do końca lipca 2020 mieli mi wybudować dom w stanie deweloperskim, w tym czasie zrobili ledwo konstrukcję domu, to nawet nie połowa prac. Po rozwiązaniu umowy kończymy do sami, o zwrot nierozliczonej zaliczki nie można się doprosić, sprawa skończy się w sądzie. Firma podczas prac robi sobie przestoje 1-2 miesiące i przez ten czas prezes firmy nie odbiera telefonów, nie wiadomo czy przyjadą kontynuować prace za tydzień, za miesiąc czy za rok. Jak ktoś nie chce być na moim miejscu, niech omija AG-BUD szerokim łukiem.

Dodał(a): Krzysztof F. Dnia: 2021-03-17
Sprawna, dokładna, rzetelna, profesjonalna Firma. Szybka i kompleksowa realizacja projektu. Wszystko załatwiają w swoim zakresie o nic nie trzeba się martwić. Z dodatkowymi pracami nie ma problemu. Cenowo za ten zakres prac bardzo przystępnie. POLECAM.

Dodał(a): Agnieszka Dnia: 2021-03-15
Nie polecam, więcej informacji na tym forum: http://www.budujzdrewna.pl/forum/viewtopic.php?f=33&t=12164&p=53661&hilit=ag+bud#p53661

Dodał(a): Sławomir T Dnia: 2021-03-13
Korzystaliśmy z usług firmy AG-BUD DOMY Z DREWNA Sp. z o.o. w tym roku. Nasze odczucia są jak najbardziej pozytywne. Prace zostały wykonane terminowo, nie było też problemów z przepływem informacji.

Dodał(a): Mateusz N Dnia: 2021-03-13
Pełen profesjonalizm,100% zadowolenia z firmy AG-BUD. Trzymają się ustalonych terminów co jest dużym plusem. Firma godna polecenia. Dziękujemy i pozdrawiamy całą ekipę.

Dodał(a): Mateusz N Dnia: 2021-03-13
Pełen profesjonalizm,100% zadowolenia z firmy AG-BUD. Trzymają się ustalonych terminów co jest dużym plusem. Firma godna polecenia. Dziękujemy i pozdrawiamy całą ekipę.