STOLBUD

Domy z bali Raba Wyżna

STOLBUD logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Małopolskie
34-721 Raba Wyżna
Podsarnie 39a
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 532-516-661
Strona www: http://www.gor...
Tagi


Ocena: 0
Jesteśmy podhalańską firmą zajmującą się budowa domów z bali w stylu góralskim. Powstające dzięki naszej pasji i doświadczeniu domy z drewna cieszą nie tylko oko ale też spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, z najwyższą starannością, dbając o pełne zadowolenie każdego z klientów. Nasze doświadczenie oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta sprawiają, że od początku istnienia możemy poszczycić się wieloma pozytywnymi referencjami. Dom z bali z pewnością będzie miejscem, w którym odnajdziesz spokój i równowagę, podkreślone subtelnym, eterycznym zapachem naturalnego drewna.

Budujemy domy zarówno na podstawie gotowych projektów jak i pomagamy je współtworzyć uwzględniając potrzeby i wizje klientów. Całości dopełnia konkurencyjny cennik usług. Zamieszkaj w domu spełniającym wszystkie Twoje oczekiwania. Planujesz wybudować dom? Skontaktuj się z nami!!!
Komentarze