SZOSTAK - DOMY kanadyjskie

Domy szkieletowe Miechów

SZOSTAK - DOMY kanadyjskie logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Małopolskie
32-200 Miechów
Podleśna Wola 96
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 608 817 511
Strona www: https://domiap...
Tagi


Ocena: 0
Nasza firma, którą prowadzę wspólnie z żoną, powstała w 2001 roku i od początku działalności zajmuje się tylko budownictwem szkieletowym. Dzięki temu, że specjalizujemy się wyłącznie w budownictwie szkieletowym mamy bardzo duże doświadczenie, wiemy o domach szkieletowych wszystko, zwłaszcza że wybudowaliśmy już ponad 400 budynków szkieletowych. Jako właściciele firmy, która propaguje budownictwo drewniane oczywiście też mieszkamy od 16 lat w domu szkieletowym, nasze biuro jak i garaże oraz budynki techniczne są także wybudowane w systemie szkieletowym, łącznie użytkujemy w szkielecie ponad 500 m2 od wielu lat.

Z perspektywy czasu możemy stwierdzić, że zaangażowanie się w budownictwo szkieletowe było bardzo dobrym wyborem. Domy drewniane mają zdecydowaną przewagę nad budownictwem tradycyjnym, zwłaszcza w szybkim tempie budowy - ok. 9 tygodni.
Komentarze