jmsSTUDIO

Architekci Kraków

jmsSTUDIO logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Małopolskie
30-102 Kraków
Morawskiego 5/513
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: (0-12)...
Strona www: https://www.ar...
Tagi


Ocena: 0
jmsSTUDIO – ARCHITEKCI

to autorska pracownia projektowa stworzona w 2004 roku przez Jolantę Smolarską i Michała Smolarskiego, absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Od czasu powstania w listopadzie 2004 roku do dnia dzisiejszego pracownia nieprzerwanie wykonuje projekty architektoniczne oraz projekty aranżacji wnętrz. Obecnie w jmsSTUDIO na pełny etat pracuje 5 architektów i stale na bieżąco współpracujemy z 8 pracowniami branżowymi oraz specjalistami i rzeczoznawcami.

Nasze bogate doświadczenie, zgrany i dobrze wykwalifikowany zespół projektowy w którego skład wchodzą architekci i architekci wnętrz absolwenci Kierunku Projektowania Wnętrz Krakowskiej Akademi Sztuk Pięknych ściśle współpracuje z branżystami z zakresu konstrukcji, instalacji sanitarnych oraz elektrycznych i wieloma innymi branżami.

Pozwala nam to na realizację dowolnego założenia inwestycyjnego czy projektowego jak i realizacje kompleksowych projektów i prowadzenie procesów inwestycyjnych wraz z prowadzeniem procedur administracyjnych. Wykonujemy projekty indywidualne dla obiektów komercyjnych i projekty budynków oraz projekty wnętrz. Każdy projekt nowoczesny czy projekt domu rustykalnego naszego autorstwa jest opracowywany jako projekt indywidualny dopasowany do potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio w którym można znaleźć najnowsze projekty jak i zdjęcia z realizacji naszych projektów.
Komentarze