PRODOM Architekt

Architekci Kowanówko

PRODOM Architekt logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Wielkopolskie
64-600 Kowanówko
Tarninowa 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 518 62 64 46
Strona www: http://prodom-...
Tagi


Ocena: 0
Jesteśmy pracownią architektoniczno - konstrukcyjną działającą od 2007 roku. Siedzibę pracowni architektonicznej mamy w Kowanówku jednak swoje projekty realizujemy na terenie całego kraju.

Głównym celem naszej pracowni jest projektowanie nowoczesnych obiektów architektonicznych. W swojej ofercie posiadamy indywidualne projekty nowoczesnych domów, budynków użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych i magazynowych. Wykonujemy również projekty wnętrz. W swojej pracy kierujemy się zasadą „Less is more”, dlatego też staramy się, aby nasze projekty budynków jak i wnętrz cechowała konsekwencja, prostota formy i detalu. Każdy Klient jest inny, dlatego też każdy projekt jest dopasowany do Jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego też bez obaw podejmujemy się realizacji wizji i oczekiwań naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy Klientów z całej Polski. Szczególnie miło będzie nam projektować w najbliższej okolicy świadcząc usługi architektoniczne na terenie Poznania, Obornik, Wągrowca, Rogoźna, Szamotuł Chodzieży i Wronek.
Jeżeli szukacie Państwo architekta w Wągrowcu, Obornikach, Poznaniu, Szamotułach, Wronkach, Rogoźnie, Chodzieży, na terenie całej Polski, chcecie Państwo zaprojektować dom, biuro, halę magazynową, wnętrza – zapraszamy do współpracy!
Komentarze