Modular System

Domy z kontenerów Ogorzelice

Modular System logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Mazowieckie
09-412 Ogorzelice
Bielska 19
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 24 366 79 00
Strona www: https://modula...
Profil FB: https://www.facebook.com/mod...
Tagi


Ocena: 6
Modular System – producent kontenerów użytkowych

Modular System Sp. z o.o. to producent kontenerów użytkowych i mobilnych posiadający w 100 proc. polski kapitał, z siedzibą w centralnej Polsce. Jesteśmy firmą tworzącą optymalne rozwiązania w budownictwie modułowym, oparte o solidne wykonanie, wyjątkowy design i zaawansowane technologie. Wykorzystując dostosowane do wymagań Klientów oraz sprawdzone jakościowo półprodukty, oferujemy wyroby najwyższej jakości.

Działalność naszej spółki opiera się w głównej mierze na produkcji funkcjonalnych, modułowych systemów kontenerowych, które wykorzystywane są zarówno jako obiekty wolnostojące, jak i zestawiane w duże obiekty szerokiego zastosowania. Na każdym rynku, na którym rozpoczynamy działalność, dążymy do uzyskania statusu marki pierwszego wyboru w danym segmencie, budując długoterminowe relacje z klientami, bazujące na rekomendacji i powtarzalności.

Wiedza i doświadczenie w obszarze budownictwa modułowego
Nasza firma cieszy się ugruntowaną renomą na rynku. Na swoim koncie mamy tysiące realizacji i liczne grono zadowolonych Klientów którzy – co dla nas niezwykle istotne – wracają do nas z nowymi zamówieniami. Stanowią oni dla nas doskonałą motywację do doskonalenia naszych procesów produkcyjnych, zdobywania kolejnych certyfikatów potwierdzających wysoką jakość naszych produktów oraz stałego podnoszenia kwalifikacji we wszystkich obszarach działalności Modular System.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejrzenia naszych realizacji oraz do kontaktu i skorzystania z konfiguratora dostępnego na naszej stronie.

Spółka Modular System stawia na dynamiczny rozwój na wszystkich płaszczyznach działalności dbamy o środowisko
Komentarze