UARCHITEKTA

Architekci SKIERNIEWICE

UARCHITEKTA logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Łódzkie
96-100 SKIERNIEWICE
WIDOK 32
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 508-828-808
Strona www: https://www.ua...
Tagi


Ocena: 0
Nasze motto POMYSŁ - PROJEKT - REALIZACJA , pokazuje, iż jesteśmy do dyspozycji naszych klientów na każdym z tych etapów realizacji celu, jakim jest wybudowanie wymarzonego domu.

uArchitekta to nowoczesne biuro architektoniczne specjalizujące się w projektowaniu domów jednorodzinnych. W oparciu o współpracę z klientem indywidulnym systematycznie budujemy bazę Naszych gotowych projektów domów. W pracowni projektowej uArchitekta nie ma miejsca na przypadkowe projekty i nietrafione rozwiązania. Bogate doświadczenie we współpracy z klientami, konstruktorami, instalatorami, wykonawcami oraz urzędnikami pozwala Nam zapewnić najwyższy poziom usług i jest gwarancją jakości naszych gotowych projektów domów.

Projekty domów uArchitekta wyróżniają się indywidualnym i nowatorskim podejściem, który łączy w sobie funkcjonalne rozwiązania z atrakcyjnym wyglądem. Nasze projekty domów są niebanalne, ciekawe i różnorodne. Dokładamy starań, aby nasza oferta domów była kompleksowa i zadowoliła najbardziej wymagającego klienta. Szczególną uwagę przykładamy do dywersyfikacji naszej bazy projektów zapewniając jej różnorodność. Projekty autorstwa naszej pracowni uArchitekta  zaprojektowane są w różnych stylach i typach: projekty domów nowoczesnych, tradycyjnych, parterowych, na wąską działkę, z płaskim dachem, w typie „nowoczesna stodoła”, do zabudowy szeregowej i wiele innych. Oferujemy również projekty domów w dowolnych technologiach (murowane, szkieletowe, z kontenerów morskich). W tworzenie unikalnych projektów domów wkładamy całą naszą pasję, serce i zaangażowanie.
Komentarze