Grys Studio

Architekci Stary Sącz

Grys Studio logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Małopolskie
33-340 Stary Sącz
Cesarczyka 17
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 33 300 31 21
Strona www: https://gs-a.p...
Profil FB: https://www.facebook.com/Gry...
Tagi


Ocena: 0
Projekt koncepcyjny budynku mieszkalnego opartego o moduł kontenera morskiego.

Pierwsze budynki modułowe – czyli powtarzalne moduły konstrukcji były (i nadal są) oparte na systemie kontenerów morskich. Konstrukcja która sprawdziła się w transporcie morskim i lądowym jest prosta a zarazem trwała i bardzo szybko zyskała zastosowanie w budownictwie. Największe korzyści wynikają z samej „idei budownictwa” czyli modułowości i stosowania gotowych do użycia elementów konstrukcyjnych. Dzięki temu można zaprojektować i wykonać dowolnej wielkości budynki i układy pomieszczeń – moduły mieszkalne, socjalne, pracy itd.

Proste zasady łączenia i montażu kontenerów pozwalają szybko wykonać kompletny budynek we wskazanym miejscu co jest przede wszystkim oszczędnością czasu i pieniędzy. W razie konieczności można też w prosty i łatwy sposób zwiększyć lub zmniejszyć wielkość budynku poprzez dodawanie lub odłączenie kolejnych kontenerów jak również dokonać przeniesienia budynku w inne miejsce
Komentarze