Syrek-Group kontenery

Domy z kontenerów Kraków

Syrek-Group kontenery logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Małopolskie
30-399 Kraków
Petrażyckiego 30
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 535-149-141
Strona www: https://syrek-...
Profil FB: https://www.facebook.com/mod...
Tagi


Ocena: 0
Nasza firma jest obecna na rynku od 1993 roku i co warto podkreślić – jest firmą rodzinną, z wieloletnią tradycją.

Założycielem i pomysłodawcą całego przedsiębiorstwa był senior rodu Syrków – inż. Jerzy Syrek, który swoją pasję i zamiłowanie do tego typu technologii rozwijał przez całe swoje zawodowe życie i robi to do dziś.

W chwili obecnej MB_Solution to już Syrek-Group – kryją się za tym nazewnictwem 3 osoby, stanowiące trzon firmy:
Jerzy Syrek i jego dwaj synowie – Łukasz i Michał.

Ich wiedza, doświadczenie i kierunkowe wykształcenie a także prawdziwa pasja stały się podwaliną sukcesu naszej firmy.
Determinacja i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych a także podążanie za najnowszymi trendami w branży budownictwa, zapewniły nam zaufanie klientów w całej Europie, Afryce i Azji.

Kadra, którą rekrutujemy prezentuje najwyższy poziom wykształcenia i dotyczy to każdego z pracowników zatrudnionych w naszej firmie.
Szczególny nacisk i starania kierujemy w stronę części produkcyjnej, mając na uwadze najwyższy standard wykonywanych obiektów. Pracownicy są regularnie poddawani szkoleniom w zakresie wykonywanych prac i podlegają stałemu nadzorowi, na każdym z etapów produkcji.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu jako producent, oferujemy budowę obiektów w oparciu o systemy szkieletowy i modułowy.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów, które możemy wykonać dla Państwa.

Naszym celem jest:
  • profesjonalna obsługa klienta od momentu złożenia przez niego zapytania ,poprzez cały proces realizacji inwestycji po posadowienie obiektu w lokalizacji docelowej;
  • stworzenie dla klienta projektu spełniającego wszystkie jego oczekiwania;
  • dokładne i solidne wykonanie produktu, przy wykorzystaniu materiałów o najwyższej jakości.
  • Realizujemy Państwa marzenia na terenie całej UE oraz poza jej granicami.
  • Działając w oparciu o wieloletnie doświadczenie, solidność oraz poprawność technologiczną realizowanych zamówień jesteśmy jedną z najbardziej zaufanych polskich firm, produkujących obiekty z konstrukcji stalowych.

Gwarantujemy:
– 24 miesięczny okres odpowiedzialności za wykonane przez nas prace (serwis techniczny)– szybki montaż/ demontaż– elegancję i estetyczne wykonanie– bezpieczeństwo– sprawdzony produkt i doświadczenie– rozsądne ceny i szybką realizację– kompleksowe doradztwo i obsługę od pomysłu do realizacji– możliwość rozbudowy– rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb– różnorodne możliwości wyposażenia– trwałość użytkowania

Zalety naszych konstrukcji
– swoboda projektowa dla architektów– szeroka kolorystyka, oraz duży wybór profili dostępnych na rynku– innowacyjna technologia– szybka i łatwa konstrukcja– szybki montaż– sucha konstrukcja i niższe fundamenty– prosty montaż instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, sanitarnej– łatwość dokonywania zmian w konstrukcji– bezproblemowa konserwacja i długa żywotność obiektów– możliwość demontażu– możliwość ponownego użycia– możliwość użytkowania zaraz po wykonaniu– stosunkowo mały ciężar własny konstrukcji w porównaniu z konstrukcjami z innych materiałów– odporność na działanie sił dynamicznych– niezastąpiona przy wznoszeniu budynków wysokich i przykryć o dużych rozpiętościach– materiały nadające się do recyclingu i przyjazne dla środowiska, naturalne a co za tym idzie – nie jest szkodliwa dla środowiska zarówno podczas jej użytkowania jak i po zakończeniu eksploatacji
Komentarze