POLKON domy z kontenerów

Domy z kontenerów Wrocław

POLKON domy z kontenerów logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Dolnośląskie
50-264 Wrocław
Kilińskiego 24
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 76 819 69...
Strona www: https://polkon...
Tagi


Ocena: 0
Dom, który zostanie stworzony w fabryce i zostanie dostarczony na działkę niemal w całości?
To możliwe! 

Dom modułowy pod klucz jest spełnieniem marzeń wielu osób. Trudno się dziwić, ponieważ zarówno czas budowy, jak i koszty realizacji są dużo bardziej atrakcyjne, aniżeli w przypadku budowy konwencjonalnej. Jakie są plusy takiego rozwiązania? Ile kosztują domy modułowe? Jak powstają domy modułowe całoroczne? Podpowiadamy!

Zalety domów modułowych są nad wyraz liczne. Nie o same koszty chodzi, ponieważ domy modułowe dają również możliwość dowolnej przebudowy, co w przypadku domów murowanych nie zawsze jest dopuszczane. Jakie jeszcze są zalety takiego rozwiązania?

Dowolne podłoże i designerska forma
Dom modułowy pod klucz może być umiejscowiony na dowolnym podłożu, a fundamenty nie są konieczne. Dom modułowy całoroczny jest zatem doskonałym wyborem również gdy chodzi o tereny piaszczyste, kamieniste czy podmokłe. Co więcej, budowę można rozpocząć od niewielu modułów, a wraz z rozwojem planów uzupełniać ją o kolejne.

W ten sposób powstają designerskie domy modułowe jednorodzinne, które są prawdziwym ziszczeniem snów. Popularny motyw industrialny czy loftowy świetnie wpisuje się w tę stylistykę. Doskonała równowaga pomiędzy nowoczesną architekturą a otaczającym ją środowiskiem naturalnym jest szczególnie ceniona.

Tego typu domy mogą być użytkowane zarówno jako domy mieszkalne, jak i tymczasowa siedziba na okres wakacyjny. Zakładając czas użytkowania dłuższy niż 3 miesiące należy uzyskać zgodę na posadowienie. Dlatego domy modułowe to nie tylko domy modułowe bez pozwolenia, ale także domy mieszkalne.

Najwyższa jakość połączona z krótkim czasem budowy

Czym właściwie są domy modułowe? To domy tworzone w warunkach fabrycznych, z doskonałej jakości materiałów, pod stałą kontrolą. Gotowe moduły produkowane są w formie sześcianów, a kolejno transportowane na plac budowy. Na miejscu przy pomocy dźwigów odbywa się ich łączenie.

Ile trwa budowa domu modułowego? Czas budowy jest uzależniony od poziomu skomplikowania budowli oraz jej metrażu. Sam montaż zajmuje średnio kilka dni, natomiast czas produkcji najczęściej szacowany jest na kilkadziesiąt dni. Efektem tych krótkotrwałych prac jest designerski, a zaraz trwały, energooszczędny i tani dom modułowy.
Ciekawe projekty i wysokie standardyJak się mieszka w domu modułowym? Gdy chodzi o domy modułowe projekt jest prosty, co nie oznacza, że nie jest to projekt funkcjonalny i estetyczny. Wyróżnić można jednorodzinne domy modułowe piętrowe lub parterowe rozbudowane w dowolny sposób. Dom modułowy całoroczny spełnia wszelkie standardy, konieczne dla komfortowego życia.

Dom modułowy pod klucz to dom wykończony, a w tym względzie wariantów jest kilka. Podstawowy wariant zawiera okna, drzwi, instalacje oraz zadaszenie. Możliwe są także realizacje obejmujące między innymi aranżację wnętrz, wykończenie pomieszczeń sanitarnych, umeblowanie przestrzeni kuchennej.

Nieprawdą jest mit dotyczący nietrwałości domów modułowych. Przeciwnie, dom modułowy całoroczny i każda inna budowla tego typu wykonana z użyciem odpowiednich materiałów może być użytkowana nawet kilkaset lat. Domy modułowe odznaczają się zarazem odpowiednim poziomem trudnopalności, opierając się płomieniom średnio przez 45 minut
Komentarze