Boxtainer

Domy z kontenerów Mierzeszyn

Boxtainer logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Pomorskie
83-041 Mierzeszyn
Domachowo 19
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 58 322 09 07
Strona www: http://boxtain...
Profil FB: https://www.facebook.com/dom...
Tagi


Ocena: 0
Większość osób nie zdaje sobie sprawy, jak wiele możliwości dają kontenery mieszkalne.

Można je wykorzystywać na wiele sposobów, a bogactwo tych opcji sprawia, że cieszą się one coraz większym zainteresowaniem. Domy kontenerowe często kojarzą się z opcją tworzenia wnętrza pozbawionego luksusów. W rzeczywistości jest to założenie dalekie od prawdy. W wielu przypadkach nowoczesne domy modułowe możemy wyposażyć w elementy, które tworzą bardzo wysoki standard wykończenia. Często jest on nawet lepszy niż w przypadku wnętrz w starym budownictwie.

Szerokie możliwości
Boxtainerproducent kontenerów mieszkalnych – wykorzystuje wszystkie dostępne opcje. Dzięki temu tworzymy miejsca noclegowe dla pracowników, studentów, seniorów, ale również turystów – są one z powodzeniem wykorzystywane w różnych miejscach na Ziemi. Domy kontenerowe stwarzają też szerokie pole manewru w zakresie wyboru odpowiedniej dla klienta opcji estetycznej. W tym celu można wykonać chociażby efektowną elewację.

Najistotniejsze korzyści
Wszechstronne opcje zastosowania to tylko jedna z wielu zalet, jakimi charakteryzują się kontenery mieszkalne. Rosnące grono zwolenników jest też zasługą innych dostępnych opcji. Do pozostałych atutów, jakimi wyróżniają się domy kontenerowe należą również:

  • szybkość realizacji, gdyż stworzenie kontenera mieszkalnego, a następnie jego postawienie zajmuje znacznie mniej czasu od klasycznej budowy nowego obiektu,korzystna cena – jest to opcja znacznie tańsza od tworzenia domu murowanego, również dzięki mniejszej ilości potrzebnych materiałów,wygoda przemieszczania się w inne miejsce poprzez łatwą i szybką możliwość ich przeniesienia modułu w dowolną lokalizację
Komentarze