Nanostudio

Architekci Poznań

Nanostudio logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Wielkopolskie
61-765 Poznań
Kramarska 15/7
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 501 102 261
Strona www: https://www.na...
Profil FB: https://www.facebook.com/Nan...
Tagi


Ocena: 0
PRACOWNIA PROJEKTOWA – POZNAŃ / WARSZAWA

NANOstudio jest renomowaną pracownią projektową zlokalizowaną w Poznaniu i Warszawie, która oferuje wszechstronną gamę realizacji – począwszy od projektów budowlanych – łącznie z realizacją budynków – poprzez wnętrza, aż po wzornictwo przemysłowe. Pracownia istnieje od 2008 roku. Nasze usługi realizujemy przede wszystkim na terenie miasta Poznań i Warszawa, aczkolwiek chętnie współpracujemy z Klientami z innych regionów Polski. W skład naszego zespołu wchodzą młodzi, kreatywni oraz kompetentni projektanci – architekci, konstruktorzy, instalatorzy, elektrycy, specjaliści w dziedzinie budownictwa – którzy dzięki swojej wszechstronnej wiedzy, doświadczeniu, pasji i umiejętnościom, są w stanie zaoferować Państwu niestandardowe pomysły, spełniające Wasze oczekiwania.

Cechą charakterystyczną tworzonych przez nas projektów i ich realizacji jest nowoczesna linia, prosta elegancja oraz wyjątkowa funkcjonalność. Zależy nam na tym, by w domach stworzonych przez naszą pracownię projektową żyło się Państwu komfortowo. Oferujemy Państwu możliwość wyboru wśród wielu atrakcyjnych gotowych projektów domów i wnętrz, udostępnionych na naszej stronie internetowej. Proponujemy także opcję zamówienia indywidualnego projektu, który zostanie dostosowany do Państwa oczekiwań i potrzeb. Szeroka oferta usług oraz ogrom proponowanych możliwości z całą pewnością pozwoli Państwu urzeczywistnić marzenia dotyczące własnego domu. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nią.
Komentarze