FLEXICUBE adaptacje kontenerów

Domy z kontenerów Warszawa

FLEXICUBE adaptacje kontenerów logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Mazowieckie
00-203 Warszawa
Bonifraterska 17
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 666 476 352
Strona www: https://www.fl...
Tagi


Ocena: 0
Specjalizujemy się w adaptacji kontenerów morskich.

Na przestrzeni lat, poprzez realizację wielu projektów zdobyliśmy wiedzę i umiejętności, które przekładają się na wysoką jakość naszych realizacji oraz dopasowanie do potrzeb każdego klienta.
Adaptacja kontenerów morskich to wąska i bardzo oryginalna nisza budownictwa. Oferujemy gotowe i sprawdzone rozwiązania, choć zdecydowana większość projektów jest bardzo indywidualna. Realizujemy pomysły Klientów, które są odpowiedzią na potrzeby każdego zlecenia. Wspólnie możemy wprowadzić w życie każdy Twój pomysł!

OFERTA
Zajmujemy się wszystkim co jest związane z szeroko rozumianą adaptacją kontenerów morskich. Począwszy od prostych zmian konstrukcyjnych i stylizacyjnych w kontenerach eventowych, poprzez przygotowanie funkcjonalności magazynowych czy gastronomicznych, aż do całorocznych obiektów mieszkalnych. Robiliśmy m.in.: showroomy, biura, domy weekendowe, mini apartamenty, ale także mobilną scenę, maszynownię, punkty sprzedaży żywności, bazę kitesurferów, ekspozycje targowe.
Posiadamy też gotowe modele, które możemy szybko zainstalować u klienta.
Komentarze