MAGBOS

Domy szkieletowe Złotoryja

MAGBOS logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Dolnośląskie
59-500 Złotoryja
Brennik 46
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 535 504 008
Strona www: https://www.ma...
Tagi


Ocena: 0
RODZINNA FIRMA Z TRADYCJAMI

Firma Magbos jest firmą rodzinną z wieloletnimi tradycjami pracy w drewnie. Firma została założona w 2006 r. przez Tomasza Bosakiewicza, jako kontynuacja tradycji rodzinnych przejętych po ojcu Marianie Bosakiewicz. W 2010 r. poszerzono zakres usług o sprzedaż detaliczną i hurtową materiałów drzewnych.

Na dzień dzisiejszy możemy się pochwalić kilkudziesięcioma realizacjami realizacjami w różnych technologiach wykonania, takich jak: domy z bali, domy szkieletowe, domy słupowo-ryglowe, domy z pełnych ścian klejonych. Posiadamy wiedzę w zakresie realizacji budynków od 20 m2 do nawet do kilkuset metrów kwadratowych, ze skomplikowanymi formami architektonicznymi. Realizowaliśmy domy w różnych stanach wykończenia, począwszy od stanów surowych do wykończeń domów pod klucz.

Podczas pracy stawiamy przede wszystkim na jakość Naszych usług oraz na profesjonalne doradztwo dla klienta. Zdobyte doświadczenie pozwala Nam budować domy bezpieczne, trwałe, ekologiczne oraz dopasowane do różnorodnych wymagań klienta.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, w zależności od jego potrzeb i oczekiwań, by możliwie najdokładniej zrealizować zlecone Nam zadania.
Komentarze