FOL-DREW

Domy szkieletowe Rajcza

FOL-DREW logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Śląskie
34-370 Rajcza
Rycerka Dolna 81a
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 509669114
Strona www: http://foldrew...
Tagi


Ocena: 0
Nasza firma istnieje od 1992 roku, położona jest w regionie południowej Polski w województwie śląskim.

Powierzchnia hal produkcyjnych wynosi prawie 2000m2.

Budujemy domy z drewna mieszkalne i letniskowe na terenie całej Polski , Słowacji oraz Czech. Posiadamy park maszynowy zapewniający pełny proces produkcyjny . Każdy element domu suszony jest w suszarniach komorowych, a następnie poddawany obróbce w naszej stolarni. Konstrukcje przeznaczone do budowy impregnujemy zanurzeniowo. Wykonujemy domy według naszych projektów oraz projektów zleconych przez Klienta. Współpracujemy z projektantem , z którym wspólnie Klient może zaprojektować swój wymarzony dom. Główną zaletą domu z drewna jest krótki czas budowy. W zależności od wielkości i przeznaczenia wynosi od 2 do kilkunastu dni.

Jesteśmy również producentem tarcicy iglastej i liściastej. Specjalizujemy się przeróbką drewna pochodzącego z lasów Beskidu Żywieckiego. Posiadamy samochody ciężarowe, dzięki którym towar dowozimy według potrzeb Klienta.

Dzięki ciągłym inwestycjom podniesione zostały zdolności produkcyjne, oraz co ważne jakość produktów. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych odbiorców.

Staramy się być solidną i rzetelną firmą.
Komentarze