przydomowa elektrownia wiatrowa

Energooszczędne stodoły Dor-tex

Domy szkieletowe Łódź

Energooszczędne stodoły Dor-tex logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Łódzkie
90-350 Łódź
Ks. W. Tymienieckiego 25c lok. 207
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 601 34 93 94
Strona www: https://www.en...
Profil FB: https://www.facebook.com/ene...
Tagi


Ocena: 0
Naszym celem jest zapewnienie Państwu pięknych, indywidulanych, ekologicznych i bardzo praktycznych domów.

Energooszczędne Stodoły wyróżnia niskie zużycie energii i mała emisja dwutlenku węgla do atmosfery. Projektujemy nasze domy pod kątem wykorzystania energii z promieni słonecznych, także uwzględniając rozwój technologii grzewczych oraz upodobania naszych Klientów. Chcemy, aby każdy dom oddał w pełni wizję, smak i upodobania każdego, kto w nim zamieszka.
Kładziemy ogromny nacisk na precyzję wykonania i wykańczania naszych domów. Do wznoszenia konstrukcji wykorzystujemy certyfikowane drewno C24Nsi.

Aktualnie rozszerzamy naszą ofertę o ENERGOOSZCZEDNE STODOŁY wykonane całkowicie w technologii STEICO. Na stronie steico . com znajdziecie Państwo wszystkie informacje na temat niewątpliwych zalet tej technologii oraz filozofii firmy.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i szczelność izolacji termicznej, tak aby uniknąć jakichkolwiek mostków termicznych i nieszczelności, szczególne wokół okien. O ciepłocie domu świadczy nie tylko grubość użytej wełny izolacyjnej, ale także dokładność w jej montażu.

Każdy dom przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości na wszystkich etapach budowy, co gwarantuje zadowolenie najbardziej wymagających Klientów. Dowodem na to są liczne opinie Inwestorów na nasz temat
Komentarze