przydomowa elektrownia wiatrowa

Mój-Dom

Gotowe projekty domów Cieszyn

Mój-Dom logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Śląskie
43-400 Cieszyn
Stawowa 48
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 33 479-79-71
Telefon komórkowy: 502-483-679
Strona www: https://www.mo...
Profil FB: https://www.facebook.com/pra...
Tagi


Ocena: 0
Jako firma z wieloletnim doświadczeniem i mnóstwem zrealizowanych koncepcji, mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowe projekty domów drewnianych szkieletowych.

Tego typu rozwiązania od tych tradycyjnych różnią się m.in. metodą wznoszenia ? domy kanadyjskie pozwalają na sprawne wybudowanie i zamieszkanie w obiekcie. Dzieje się tak z powodu stosowanego w tym przypadku rodzaju technologii.

Konstrukcje szkieletowe - zalety:
Proponowane przez nas projekty domów szkieletowych wykonywane są z wykorzystaniem najwyższej jakości drewna. Istnieje szereg zalet budowania budynków z wykorzystaniem tego ekologicznego surowca, m.in. jego zdolność do samodzielnego regulowania panującej w pomieszczeniach wilgotności.

Poza tym, tego typu konstrukcje nie wymagają wykonywania tzw. prac mokrych, co pozwala znacznie ograniczyć czas budowy, który można dodatkowo skrócić, decydując się na gotowe projekty domów drewnianych szkieletowych.
Dużym plusem wspomnianego rodzaju konstrukcji jest także możliwość zastosowania niemal każdego typu elewacji. Dzięki temu, mogą one mieć tradycyjny styl bądź do złudzenia przypominać budynki murowane.
Komentarze