przydomowa elektrownia wiatrowa

Euro House Technology

Domy szkieletowe Będzin

Euro House Technology logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Śląskie
42-500 Będzin
dr Adama Bilika 4/95
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 692-692-909
Strona www: http://fundame...
Tagi


Ocena: 0
Naszą specjalnością są usługi remontowo-budowlane, które świadczymy na terenie całego Śląska. Zajmujemy się budową domów energooszczędnych i pasywnych.

Przeprowadzamy również kompleksowe remonty mieszkań oraz całych budynków. Do ich realizacji delegujemy świetnie przygotowane ekipy wykwalifikowanych pracowników budowlanych. Dbają oni o należyte wykonanie powierzonych im prac remontowych. Natomiast dobrze zaplanowana logistyka i doskonała organizacja pracy gwarantuje terminową realizację usług. Jako firma budowlana działamy na rynku od lat i w tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów. Wśród nich są zarówno instytucje, jak i osoby prywatne zlecające nam usługi remontowe i wykończeniowe. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze ze strony firmy ogólnobudowlanej, to zapoznaj się z naszą ofertą.

Z Jakich Usług Remontowo Budowlanych Możesz U Nas Skorzystać I Dlaczego Warto?Tym, czym wyróżniamy się na tle innych firm, jest spore doświadczenie w branży ogólnobudowlanej. Dzięki niemu jesteśmy doskonale przygotowani do wykonania każdego remontu. Dodatkowym atutem Euro House Technology jest szeroka gama oferowanych usług.

Obejmuje on zarówno usługi remontowe, jak i wykończeniowe:

  1. fundamentów
  2. ścian
  3. dachów

Świadczymy kompleksowe usługi od malowania elewacji po zakładanie izolacji przeciwwilgociowych. Jesteśmy wszechstronnie przygotowani do remontowania mieszkań, zwłaszcza jeśli są to modernizacje kilku pomieszczeń, w tym łazienki lub kuchni. Nasza firma budowlana troszczy się nie tylko o dokładność prac remontowych, ale i o czystość otoczenia. Ponadto każdy etap przebudowy staramy się kończyć zgodnie z ustalonym w umowie terminem. Podejmujemy się również przeróbki konstrukcji dachowej, w tym zdejmowaniem eternitu. Przekazujemy go zgodnie z przepisami budowlanymi do firmy utylizującej
Komentarze