przydomowa elektrownia wiatrowa

WOJTKE

Domy szkieletowe Sośnicowice

WOJTKE  logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Śląskie
44-153 Sośnicowice
Nowowiejska 8
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: (32) 40-11-346
Strona www: http://www.woj...
Tagi


Ocena: 0
Wojtke Spółka Jawna, Krystian i Paweł Wojtke

Firma szczyci się wieloletnią historią istnienia oraz faktem, że jest to firma o głębokich tradycjach rodzinnych. W nowe milenium wprowadzona została przez czwarte pokolenie.

W 1921 roku Johan Wojtke otworzył w Gliwicach zakład specjalizujący się w stolarce budowlanej. Pomimo działań wojennych na Śląsku, zakład przetrwał a po wojnie szybko się rozwijał. W latach 50 firmę przejął syn założyciela Piotr Wojtke. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa spowodował konieczność otwarcia nowego zakładu w Trachach w 1974 roku. Właścicielem tego zakładu został Paweł Wojtke. Modernizacja i rozwój firmy w Trachach doprowadziły w 1989 roku do przekształcenia w spółkę rodzinną. Od tego czasu właścicielami byli Paweł Wojtke i jego syna Krystian.
 
Na początku lat 90 cała produkcja zakładu w Trachach eksportowana była do Niemiec. Obecnie firma Wojtke głównie realizuje zamówienia w kraju. Dostępna jest szeroka gama domków począwszy od altan ogrodowych przez domki sezonowe po energooszczędne domy mieszkalne. Obok projektów gotowych znajdujących się w ofercie firma realizuje również indywidualne zamówienia. Produkcja domów odbywa się na terenie zakładu w dobrze wyposażonych halach produkcyjnych. Następnie gotowe części są przewożone do klienta gdzie są montowane w całość.
Komentarze