przydomowa elektrownia wiatrowa

APIS SA

Domy z bali Harasiuki

APIS SA logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Podkarpackie
37-413 Harasiuki
Łazory 45
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 504 086 571
Strona www: https://www.ap...
Tagi


Ocena: 0
APIS: PRODUCENT DOMÓW Z DREWNA 
Specjalnością przedsiębiorstwa APIS S.A. jest budowa całorocznych domów drewnianych.
Nasze realizacje opierają się wyłącznie na sprawdzonych, tradycyjnych metodach. Nie stronimy także od wykorzystywania najnowocześniejszych technologii.

Oferowane przez nas domy budowane są wyłącznie z drzew iglastych. Używane przez nas drewno podlega procesowi suszenia w systemie sterowanym komputerowo. Wykorzystywana przez nas metoda suszenia nie tylko wzmacnia drewno, ale także uodparnia je na działanie grzybów oraz owadów.

DOMY Z BALI I W TECHNOLOGII SUMIKOWO-ŁĄTKOWEJ

Nasza firma zajmuje się budową drewnianych domów szkieletowych oraz domów z bali w oparciu o technologię zrębową albo sumikowo-łątkową. Domy wybudowane w tych technologiach cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością. To uznanie domy drewniane zawdzięczają między innymi wykonaniu z naturalnego materiału o przepięknej fakturze.
Produkowane przez nas domy z drewna są również bardzo odporne na większość negatywnych czynników, co sprawia, że są również niezwykle trwałe. To bardzo dobra inwestycja na długie lata.

Budowa drewnianych domów nie jest jedynym profilem działalności naszego przedsiębiorstwa. Dzięki własnemu funduszowi APIS TECH, spółka APIS S.A. inwestuje w start-upy technologiczne oraz medyczne.

Na chwilę obecną w swoim portfolio fundusz ma trzy podmioty – w tym spółkę wdrażającą na pięciu europejskich rynkach autorski produkt stosowany w profilaktyce zakrzepicy żylnej oraz spółkę wdrażającą na rynku amerykańskim i brytyjskim mobilną i webową aplikację dla stomatologów.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Głównym filarem działalności przedsiębiorstwa APIS S.A. jest budowa całorocznych domów drewnianych.
Tym, co wyróżnia naszą firmę są sprawdzone, tradycyjne metody oraz wykorzystanie najnowocześniejszych technologii.
Podczas produkcji oferowanych przez nas drewnianych domów pod klucz, wykorzystujemy suszone komorowo drewno drzew iglastych. Dzięki temu nasze domy nie tylko wspaniale się prezentują, ale także są odporne na działanie większości negatywnych czynników, w tym grzybów oraz owadów.

Nasza oferta obejmuje budowę zarówno domów w systemie szkieletowym, w tym domów kanadyjskich, jak i domów z bala. Wszystkich Państwa zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas projektami domów drewnianych. Przypominamy, że podejmujemy się także realizacji indywidualnych projektów klientów.
Komentarze
Dodał(a): D. Dnia: 2021-04-25
Firma tragiczna.<br>Nie polecam. Nie dokonczyli budowy domu. Pekajace sciany-tego nie bylo w umowie.<br>Pracownicy uciekaja z budowy, oszukuja. <br>Trzymac sie z daleka.