przydomowa elektrownia wiatrowa

Polish-Dach

Domy szkieletowe Szlichtyngowa

Polish-Dach logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Lubuskie
67-407 Szlichtyngowa
Łąkowa 8
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 692 668 151
Strona www: http://polish-...
Tagi


Ocena: 0
Jesteśmy firmą budowlaną ściśle związaną z pracą w drewnie. Od niemal 20 lat zajmujemy się wykonywaniem i montażem więźb dachowych, altan ogrodowych, wiat garażowych oraz innych konstrukcji drewnianych. Dzięki ciągłemu nastawieniu na rozwój od 2019 roku budujemy dla Państwa również domy szkieletowe.

Od początku naszej działalności jesteśmy związani z miastem Głogów i całym Zagłębiem Miedziowym. Większość naszych realizacji powstała w takich powiatach jak polkowicki, nowosolski, wschowski, leszczyński, górowski czy lubiński. Na tym obszarze świadczymy obecnie nasze usługi. To na co szczególnie zwracamy uwagę to rzetelne wykonywanie naszych prac. Pozwala nam na to wykwalifikowany i doświadczony zespół fachowców, specjalistyczne narzędzia oraz najwyższej jakości materiały. Mamy ludzkie podejście – każdego klienta traktujemy indywidualnie i dopasowujemy się do jego potrzeb. Jesteśmy transparentni i otwarci na każdym etapie budowy, szanujemy naszych kontrahentów i ich oczekiwania – wierzymy, że to jedyna droga aby nasze usługi były polecane kolejnym osobom marzącym o swoim wymarzonym domu.
Komentarze