przydomowa elektrownia wiatrowa

Stol Haus domy energooszczędne

Domy szkieletowe Krosno Odrzańskie

Stol Haus domy energooszczędne logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Lubuskie
66-600 Krosno Odrzańskie
11 listopada 16
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 68 383-64-56
Strona www: https://www.st...
Profil FB: https://www.facebook.com/Dom...
Tagi


Ocena: 0
Stolhaus sp. z o.o. - producent domów prefabrykowanych

Prowadzimy działalność w kilku obszarach budownictwa. Jesteśmy producentem domów prefabrykowanych szkieletowych oraz domów z bali; zajmujemy się również stolarką drewnianą. Wiele lat rzetelnej pracy, inwestycje w rozwój oraz terminowe i dokładne realizacje zamówień sprawiły, że dziś możemy się pochwalić silną i stabilną pozycją na rynku budownictwa drewnianego w województwie lubuskim. Posiadamy dwa nowoczesne zakłady produkcyjne w Krośnie Odrzańskim i Cybince. Nasze parki maszynowe wyposażone są w innowacyjne rozwiązania technologiczne. Obecnie zatrudniamy 80 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników oraz współpracujemy z zaufanymi podwykonawcami.

W Krośnie Odrzańskim zajmujemy się produkcją szkieletowych, drewnianych domów całorocznych, a także domów rekreacyjnych i letniskowych z bala litego w technologii fińskiej. Ponadto oferujemy montaż wszystkich budynków, także z opcją „pod klucz”.

Domy drewniane, okna i drzwi – doświadczony producentludzie na wzgórzu
 
W Cybince zajmujemy się produkcją stolarki budowlanej z drewna klejonego: okien w technologii EURO-68, drzwi zewnętrznych, drzwi wewnętrznych oraz wszelkiego rodzaju elementów drewnianych o charakterze wykończeniowym dla budownictwa. Specjalizujemy się również w produkcji stolarki nietypowej, w tym stolarki do obiektów zabytkowych, oraz w kompleksowym wykonywaniu ogrodów zimowych. Do produkcji wykorzystujemy atestowane materiały najwyższej jakości.
Od 2003 roku wybudowaliśmy ponad 200 domów szkieletowych mieszkalnych i rekreacyjnych na terenie województwa lubuskiego. Wykonywaliśmy również elementy konstrukcyjne budynków przeznaczonych na eksport do krajów Unii Europejskiej. W tym czasie nasza stolarka otworowa zdobyła uznanie klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Nasze realizacje okien, witryn i drzwi do obiektów zabytkowych zlokalizowane są na starówkach m.in. Berlina, Poznania, Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp.
Jeśli poszukują Państwo firmy produkującej domy szkieletowe z drewna i bali, serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Krośnie Odrzańskim, przy ulicy 20-go Lutego 1, w celu zapoznania się z kompleksową ofertą. Jesteśmy pewni, że dom wybudowany we współpracy z naszą firmą będzie służył Państwu bez problemów przez wiele lat.
Komentarze