Smart Mod

Domy z kontenerów Gdynia

Smart Mod logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Pomorskie
81-055 Gdynia
Rozewska 18
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 790-75-55-66
Strona www: https://smart-...
Profil FB: https://www.facebook.com/Sma...
Tagi


Ocena: 0
Domy Modułowe Smart ModDomy modułowe to nasza pasja. Tworząc Smartmody staramy się spełnić oczekiwania klientów jednocześnie wpisując nasze projekty w kryteria nowoczesnej architektury. Budynki modułowe Smart-Mod są dużo bardziej solidne i estetyczne niż klasyczne domki drewniane, rozwiązania kontenerowe czy plastikowe domki holenderskie.

Czym są domy modułowe?
Domy modułowe to gotowe do użytkowania budynki wykonane z wysokiej jakości materiałów, w całości w fabryce i dostarczony na działkę na naczepie tira. Czas montażu budynku na działce wynosi najczęściej od 1 do 2 dni.
Smartmody charakteryzują się nowoczesnym designem oraz kompleksowym wykończeniem. Od początku działalności staramy się dostarczać solidny produkt i tworzyć rozpoznawalną markę na rynku modułowej architektury. Część z oferowanych przez nas budynków dostosowaliśmy tak, aby można je było postawić na działce bez pozwolenia na budowę
Komentarze