przydomowa elektrownia wiatrowa

L DOM domy z bali

Domy z bali Wola Rasztowska

L DOM domy z bali logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Mazowieckie
05-205 Wola Rasztowska
Kwiatowa 2
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 602 322 618
Strona www: https://www.do...
Tagi


Ocena: 0
Domy z bali!!!
Większość z nas marzy o własnym domu. jednak często kończy się to tylko na marzeniach, ze względu na wysoki koszt inwestycji w tradycyjny, murowany dom. Rozwiązaniem są domy z bali drewnianych. Domy drewniane zyskują w Polsce co raz większą popularność, nic dziwnego i koszt jest o wiele niższy niż domu drewnianego, a to tylko jedna z ich zalet. L. Dom oferuje domy z drewna, a także budowę drewnianych budynków gospodarczych.

Tak jak my, nasi klienci zdaja sobie sprawę z faktu, że domy z drewna dają o wiele większe możliwości dotyczące budowy i wykończenia, niż tradycyjne domy murowane. Ma to swoje odniesienie zarówno do wyglądu zewnętrznego budynków jak i wykończenia ich wnętrz.
 
 
 
10 zalet domu z drewna

Zaleta 1 - dom z drewna to zdrowy dom 

Domy z drewna są bardzo zdrowe, ponieważ drewno posiada włąsciwość samoregulkacji wilgotności. Dzięki temu wewnątrz domupowstaje unikatowy mikroklimat, który jest prawktycznie niemożliwy do uzyskaniaw przy domach murowanych. Badania pokazują także, że statystyczni mieszkańcy zamieszkujący domy drewniane cieszą się zdrowszym i dłuższym życiem.

Zaleta 2 - krótki czas budowy

Budownictwo drewniane ma tę zaletę, że budynki w tej technologii powstają bardzo szybko. Wszystkie lementy domu powstają w fabryce, a na plac budowy są dowożone tylko po to by je złożyć w Państwa wynarzony dom z drewna. Całość trwa średnio około 3 miesięcy, to nawet kilka razy szybciej niż przy budowie domu murowanego.

Zaleta 3 - Mały ciężar domu

W budownictwie ciężar ma znaczenie i niestety generuje koszty. Lekka konstrukcja, jaką posiadają domy z drewna pozwala na ograniczenie wielkości fundamentów, dzięki czemu kosztuja one o wiele mniej, niższe są również koszty transportu na teren budowy jak i na placu budowy, dzięki faktowi, że nie potrzeba zarudniać ciężkiego sprzętu.

Zaleta 4 - Sucha technologia - po co czekać aż beton wyschnie

Budowanie domów z bali ogranicza się generalnie do montażu elementów dostarczonych z fabryki za pomoca gwoździ i metalowych łaczników. Dzięki temu nie ma potrzeby tworzenia przerw technologicznych, np. czekanie aż wyschnie beton, co poważnie skraca czas budowy.

Zaleta 5 - Można budować o każdej porze roku

Po za fundamentami, domy drewniane nie wynagają, w prcesie budowy, żadnych tzw. prac mokrych, takich jak betonowanie czy murowanie. Dzięki temu możemy podjąc się jego budowy nawet w okresie zimowym, gdy tradycujne budownictwo musi czekać na wiosnę.

Zaleta 6 - Przebudowa i modernizacja - łatwa sprawa

Dzięki konstrukcji jaka posiadaja domy z bali ich przebudowa lub modernizacja nie satnowi najmniejszego problemu, Domy z drewna moża praktycznie bez większych przeszkódmodernizowac pod kątem wymiany instalacji, rozbudowy czy tez przestawiania ścianek.

Zaleta 7 - Większa powierzchnia użytkowa

Całoroczne domy drewniane produkowane sa w ten sposób, że ich ściany są wypełniane izolacją cieplną. Taki zabieg pozwala do minimum ograniczyć grubość ścian, Dzięki temu domy z bali posiadając te same wymiary co domy murowane, posiadają o 10% większa powierzchnię użytkową.

Zaleta 8 - Wysoka wydajność cieplna

Dzięki włąściwościom drewna oraz zastosowaniu odpowiednich technologii, np. folii paroizolacyjnej oraz izolacji cieplnej, domy z bali charakteryzuja się wysoka wydajnościa cieplna, co wymiernie obniża ichkoszty eksploatacyjne.

Zaleta 9 - Ekonomia jest po stronie drewna

Domy z drewna sa tańsze w budowie i utrzymaniu, ze względu na tańszy materiał, niższe koszty transportu, krótszy czas budowy oraz więszka wydajnośc energetyczną. Dzięki temu w kieszeniach naszych klientów zostaje więcej pieniędzy.

Zaleta 10 - Twój dom tam gdzie Ty

Co raz częstsze sa praktyki wśród osób posiadających domy z drewna, że zmienijąc miejsce zamieszkania, nie zmieniają domu. Domy z drewna pozwalją się stosunkowo łatwo rozebrać, a następnie złożyć na nowym miejscu.
Domy drewniane, domy z bala, domy z bali, chata z bali, chaty z bali, chaty góralskie, dom góralskiNaszym klientom oferujemy domy wybudujemy domy z dwoch rodzajów bali- płaskich i zaokrąglonych.

Bale płaskie są w trzech wersjach:
• boki ze skosami lub zaokrąglone,• z montowaną między balami listwą ozdobną lub sznurem dla podniesienia walorów estetycznych,• ze skosami do styku.

Pomiędzy balami umieszczamy listwę lub line dekoracyjną, co podnosi ich walory estetyczne. Produkowane przez nas bale przypominają te z litego drewna, nawiązując bezpośrednio stylu domów góralskich.
Komentarze