przydomowa elektrownia wiatrowa

Letniskowo.pl producent domów

Domy szkieletowe Białystok

Letniskowo.pl producent domów logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Podlaskie
15-620 Białystok
Elewatorska 29
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 784 914 501
Telefon komórkowy: 667 580 099
Strona www: https://www.le...
Profil FB: https://www.facebook.com/let...
Tagi


Ocena: 0
Całoroczne domki mobilne z pełnym wyposażeniem to propozycja dla wszystkich wczasowiczów, którzy uwielbiają grilla na własnej działce. To idealna propozycja dla hoteli, campingów, ośrodków wczasowych i agencji pracy.

Całoroczne domki mobilne to wspaniały pomysł dla tych, którzy nie maja czasu na budowę domu i borykanie się z pozwoleniami na budowę. Nasz domek to wspaniała alternatywa stacjonarnego domku letniskowego. W przypadku domku na kołach klient sam może stworzyć swój wymarzony domek całoroczny w dosłownie kilka tygodni. Jako producent domków letniskowych możemy dostosować domek pod kątem wielkości, kształtu i wyposażenia. Powierzchnia domku wynosi od 21m2 do 48m2. Wykonanie domku w zależności od ceny występuje w sidingu lub szalówce drewnianej.Szkielet domku to stal i drewno, co zapewnia, że jest solidny i bezpieczny. Cała konstrukcja domku osadzona jest na kołach, które służą do łatwego i sprawnego transportu na Twoją działkę

Domki całoroczne na kołach to ciekawa alternatywa domku letniskowego, jednak ma dodatkowy atut nie wymaga pozwoleń i dużych nakładów finansowych. Oferowane przez nas domki są w 100% produkowane na wymiar i w pełni wyposażone.
Komentarze