Canada System Domy kanadyjskie

Domy szkieletowe SZCZECIN

Canada System Domy kanadyjskie logo * Zdjęcie ogłoszenia pochodzą z oficjalnej strony internetowej lub konta facebook firmy i mogą być objęte prawami autorskimi.
Lokalizacja
Zachodniopomorskie
71-001 SZCZECIN
Południowa 25B
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 731 823 510
Strona www: http://canadas...
Tagi


Ocena: 0
Budujemy domy drewniane w systemie kanadyjskim - ciepłe, energooszczędne i ekologiczne

W firmie Canada System od przeszło 25 lat zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem domów w systemie kanadyjskim. Oferujemy kompleksowe usługi projektowe, wraz z prowadzeniem inwestycji od samego jej początku.
Gwarantujemy tym samym trwałość i jakość naszych wyrobów, co potwierdzają dziesiątki zrealizowanych przez nas przedsięwzięć architektonicznych na terenie Europy, jak również w Polsce. Jeżeli rozważacie Państwo budowę domu, oraz zależy Wam na trwałości, oszczędności i przystępnej cenie, to zachęcamy do dołączenia do grona naszych klientów.
Wszystkie budowane przez Nas domy są wyjątkowe, ponieważ podejmujemy się różnych indywidualnych wyzwań architektoniczcnych. Budowa naszych domów trwa 3-5 miesięcy, a dzięki temu, że do ich wybudowania używamy odpowiednich materiałów, unikamy przerw technologicznych i oszczędzamy czas, oraz pieniądze.
Komentarze